Yarışmamızın Ayrıntıları

Merhabalar Sayın Hukukçu, bir anayasal hakkın ihlali ile karşı karşıyasın.

Yapman gereken şey olayı iyi bir şekilde okuman ve olayın esasına ilişkin usülüne uygun bir şekilde bireysel başvuru dilekçesi hazırlaman.  

Bir bakarsın büyük ödül senin olur.

Dilekçeni merakla bekliyoruz.

İyi çalışmalar dileriz.

Bireysel başvuru dilekçesine konu olacak olayımız (http://anddergi.net/wp-content/uploads/2021/01/Bireysel-Basvuru-Olay.pdf)

Dilekçe örneği: (http://anddergi.net/wp-content/uploads/2021/02/BASVURU-FORM-ORNEGI.pdf) (Dilekçeniz, word halinde,The Times Roman yazı şeklinde, 12 punto boyutunda olmalıdır.)

Dilekçenizi yükleyeceğiniz kısım: http://anddergi.net/bize-gonderin/

Dilekçenizi bize göndereceğiniz son tarih: 08.03.2021

Yarışmanın kazananının sitemizden açıklanacağı tarih: 05.04.2021

Yarışmayı kazanana verilecek ödülümüz

– Yarışma sonucu birinci olan katılımcımızın sonraki yılına dair ana derslerinin kitapları,  akademimiz tarafından karşılanacaktır. Kazanan katılımcımız ile beraber sonraki yıla ait üç ana ders üzerinden karar verilecek; akademimizin kitaplar üzerinden vereceği seçenekler ile anlaşma sağlanacaktır. Yarışma sonucu birinci olan katılımcımızın sonraki yılı hukuk fakültesi öğrenimi içerisinde değilse, kendisine, isteğine bağlı kanun kitapçıkları, kanun seti olarak gönderilecektir. Yarışma sonucu açıklandıktan sonra iletişimler sağlanacak, kargolama işlemi de akademimiz tarafından karşılanacaktır.

– Yarışma sonucu ikinci olan katılımcımızın kitapyurdu firmasından yapacağı 100 liralık kitap alışverişi, akademimiz tarafından karşılanacaktır. Yarışma sonucu katılımcımız ile gerekli iletişimler sağlanacaktır.